Próbki za darmo

Ostatnimi czasy rewolucję przyniosły darmowe próbki kosmetyków. Ty też nie bądź w tyle i zamawiaj za darmo.ebooki za darmo


Czym są e-booki? e-book to nic innego jak elektroniczna książka. Najczęściej występują w formacie .PDF a także w postaci elektronicznej dostępnej online i trudnej do pobrania na dysk twardy. E-booki zaczęły dominować kilka lat temu, gdy to uzyskaliśmy szybki stały dostęp do internetu pozwalający na ich pobieranie.

Dla wydawców książek to także bardzo dobry pomysł na biznes. Nie muszą oni bowiem drukować książek (co jest procesem kosztownym), ani sprzedawać ich w księgarniach. Udostępnianie książek online jest procesem znacznie tańszym, a posiadając odpowiednią platformę firmy osiągają to praktycznie za darmo. E-booki kosztują jednak prawie tyle samo co książki drukowane. Nic więc dziwnego, że skoro możemy, chcemy otrzymywać je za darmo.

Najciekawszym serwisem jest Google Books, który gromadzi przeogromną elektorniczną bazę książek za darmo. Znajdziesz tutaj prawie każdą książkę.

Ostatnio pojawiły się także polskie portale, które gromadzą e-booki, które można czytać za darmo. Najczęściej są to pełne wersje książek, ale także i poszczególne rozdziały wybranych pozycji. Ebooków jest jednak znacznie mniej niż na stronie Google. Do najpopularniejszych serwisów gromadzących darmowe e-booki należą: