Próbki za darmo

Ostatnimi czasy rewolucję przyniosły darmowe próbki kosmetyków. Ty też nie bądź w tyle i zamawiaj za darmo.Piosenki za darmo


Muzykę uwielbiamy wszyscy. Słuchamy jej w radiu, oglądamy w telewizji teledyski, słychamy naszych mp3 playerów. Trudno jednak znaleźć w Internecie legalną darmową muzykę. Są jej zazwyczaj szczątkowe ilości, jest bardzo trudno dostępna i tak na prawdę bardzo często piosenki nie są w cale za darmo! Pamiętaj - nie ściągaj pirackiej muzyki, grożą za to spore kary włącznie z karą więzienia. Słuchaj tylko legalnej darmowej muzyki!

Jednym z portali, gdzie można odsłuchiwać teledysków za darmo jest youtube.pl. Niestety treść na tym portalu nie jest dobrze uporządkowana - nie możemy łatwo przejrzeć listy wszystkich artystów, czy też sprawdzić jakie albumy wydał dany artysta i jakie są w nich piosenki. Możemy natomiast wyszukać teledysk po nazwie utworu lub artysty.

Kolejnym etapem w rozwoju darmowych piosenek w internecie są portale grupujące darmową muzykę i kategoryzujące ją. Portale, na których łatwo i szybko możesz odszukać interesującego Cię artystę i sprawdzić co/kiedy wydał, a także zupełnie za darmo odłsuchać jego piosenek. Chyba największym i najpopularniejszym z takich portali jest

Jest na nim ogromna baza kilkudziesięciu tysięcy artystów, albumów i piosenek, wszystko zlinkowane z youtube® - masz więc pewność, że oglądasz legalną darmową muzykę.