Próbki za darmo

Ostatnimi czasy rewolucję przyniosły darmowe próbki kosmetyków. Ty też nie bądź w tyle i zamawiaj za darmo.Próbki za darmo


Próbkomania to trend internetowy polegający na zamawianiu jak największej ilości darmowych próbek towarów - najczęściej kosmetyków i perfum. Trend ten znacząco nasila się w ostatnich latach.

Początkowo internauci odnajdywali strony firm oferujących darmowe próbki i wypełniali formularze zamówień próbek. Metoda ta była jednak nieskuteczna i bardzo wolno, rozpoczęto więc gromadzić e-maile do firm oferujących próbki, a następnie wysyłać hurtowe wiadomości z prośbą o przesłanie próbek. Jednak i ta metoda nie była bardzo skuteczna, a firmy często uznawały e-maile jako niechciany spam i nie odpowiadały na nie.

Ostatnio natomiast pojawiły się serwisy internetowe, które specjalizują się w zamawianiu darmowych próbek dla użytkownika - wystarczy się zarejestrować i wybrać próbki, które Cię interesują, a Oni zrobią już wszystko za Ciebie. Wszystko odbywa się całkowicie za darmo.
Do najpopularniejszych portali tego typu należą:
Probkomania.pl
Darmowe-Probki.pl


Natomiast jeśli chcesz skorzystać ze starej metody, sporą listę e-maili do firm oferujących darmowe próbki znajdziesz pod adresem:
e-maile do firm wysyłających próbki
Adresy do firm wysyłających próbki

a porady jak wysyłać e-maile pod adresem
Poradnik jak wysyłać e-maile o próbki